H018IT01 V0

| Panelmodell | H018IT01 V0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 132×162 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| H018IT01 V0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivt område | 28.91×35.48 mm |
| Översikt | 35.39×49.26×2.8 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 150:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Visa färger | 65K/262K , CIE1931 35% |
| Respons tid | 24/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | 3S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 22 pins |
| Inspänning | 1.8/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H018IT01 V0.
AUO H018IT01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H018IT01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H018IT01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H018IT01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H018IT01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H018IT01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H018IT01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H018IT01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H018IT01 V0"
- AUO H018IT01 V0
- H018IT01 V0 datablad
- H018IT01 V0-bild
- H018IT01 V0 pris
- H018IT01 V0-distributör

